Kedimin Cinsi Çok Tartışmalı ?

Yb1991

Sizce kedimin cinsi ne?
Biz scottish ve ıran karışımı olduğunu düşünüyoruz

10 CEVAP

doaaaan

Cinsini bilmiyorum ama çok sevimli
:)

Zeynepulku

Scottish long hair gibi

ferhat05

Melez diyip geçelim, yoksa bu tartışma bitmez. :D
Ama çok tatlı bir kedi olduğu kesin.

ahsenyildiz

Çok güzel

Anonymus944867

Maşallah çok güzelmiş cinsi bence scottish longhair

TinaTina

Hangi cins bilmiyorum amaaaa aşırı şeker o ne yaaaa, yerim ben onuuuu

AsliErd

Kesinlikle scottish long hair iran kedilerinin goz ve burun yapisi cok daha farkli oluyor. Masallah gercekten asiri guzelmis :)

Yüzü iran kedisine benziyor. Tüylerinden dolayı kulaklarını göremiyorum yorum yapamayacağım :))

Yb1991

Çok teşekkürler herkese gerçekten scottish longhair acayip benziyor 😇

Arzuarslan

Sizin yazdığınızı görmesem ben de scottish ve iran melezi diye tahmin ederdim :)