Köpek Mama Ve Su Saati

cemberke

Merhaba 2.5-3 aylık köpeğime tuvalet eğitimi verdiğim icin aksam 9 dan sonra su ve yemek vermiyorum ama önüne su koyduğum an içiyor sabah 9a kadar susuz kalsa çok sorun yaratır mi yoksa yoksa odama çişini yapıyor..

4 CEVAP

zibityus

8 den sonra yemek verme çünkü bazal metabolizmaya geçiyor sindirmekte zorlanır

Mehmetkr

Suyu sürekli önünde olsun zaten kuru mama ile besliyorsun birde susamasina yol açarsan çok büyük sorunlar yaşarsın. Bir süre idare etmek zorundasın.

Mehmetkr

Mama zaten belli saatlerde verilecek sabah 8 öğlen 13 akşam 19 gibi onun dışında önünde durmasın

cemberke

Peki çiş sorununu temizlemesi kolay ama kuru mamayi 9 dan sonra vermesem?