Çalışanlar İçin Tuvalet Eğitimi Nasıl Yapilir

avolkanaydn

Arkadaşlar herkeze merhaba yardımınıza gerçekten ihtiyacım var. Yavru 1.5 aylık bir köpeğim var kapalı bir balkonda besliyorum yerlere musambalar derdim yatağı haricinde her yere pisliğini bırakıyor . Çalıştığımdan dolayı tuvalet eğitimi veremiyorum hatta ve hatta evin içinde beslemek istiyorum âma tuvaletini yapar diye sokamiyorum.iceriye lütfen yardımcı olun .

3 CEVAP

zibityus

1.5 aylık bir köpek neden aldınız bilmiyorum ama 3 aylık olmadan doğduğu yerden sürüsünden ayırmak doğru değil ve 4 aydan küçük bir köpek 3 saatten fazla yalnız kalmamalı

Mehmetkr

Yaparsa temizlersiniz köpeği tek bir yerde kapali tutmak doğru değil. Köpek çok küçük ayrıca uzun süre yalnız kalmasın

Whitedog

merhaba. 1,5 ay çok çok erken bir köpeğin anne ve kardeşlerinden ayrılması için. sizin aşılar bitene kadar devamlı onunla ilgilenmeniz gerekecek. zibityus un dediği gibi üç saatten fazla yalnız kalmamalı yavru köpekler. köpek arkadaşınızın aşıları tamamlanınca üç saatte bir dışarı çıkararak tuvalet meselesini kolayca halledebilirsiniz. köpek arkadaş yetişkin olunca da bu sayıyı günde 3e düşürürsünüz. :)