Beraber Uyumak ??

Kedimi yanımda yatmaya nasıl alıştırabilirim ve alıştıktan sonra ne gibi kötü şeyler olabilir?

12 CEVAP

yanik_kedi

Hiç bir kötü yanı yoktur :)) alın yatarken direk yanınıza kucağınıza koyun alışır zaten ama istemiyorsa da zorlamayın bende kızımla yatıyorum her gece hiç alıştirmadim sanırım benimki küçük diye öyle bana geldiğinde 28 günlüktü sıcaklık aradığı için boynumda kolunda kucağımda yatıyordu hala da öyle... bir zararı olacağını düşünmüyorum çok güzel bişiy... :)

Kötü hiçbir şey olmaz ayrıca zaten o isterse yanınızda yatar istemezse yatmaz yani sizin zorunuzla(alıştırmanızla) olacak bir şey değil:)

polo

ben yatmaya giderken poloyu alıp gidince 1 dakika sonra kaçıp gidiyor almadan gidersem de üç çocukla ortada kalmış gibi bagırıyor beni neden almadın diye gel hadi gel diyorum tripli bi şekilde gelip yatıyor yanıma tuhaflar yani bana göre kediler ya uzaylı ya deli :)

Onu buna zorlamayın. Bu bir süre sonra onu sizden daha da uzaklaştırır. Uzanın yanınıza yatırın ve sevin. Bir süre sonra rahatlıyacaktır bırakın istediği kadar o şekilde kalsın kalkıp giderse geri getirmeyin bunu her gün yapabilirsiniz ama bunaltmayın. Bir süre sonra zaten yanınızda uyumaya başlar yanınızda olmasa bile yakınlarınızda.

hazalsenol

O zaten bir süre sonra sizin yanınzda yatmaya başlayacaktır. Sizin bir şey yapmanıza gerek yok o yavaş yavaş geliyor. Önce aynı oda sonra ayak ucu sonra yanınız:)

hazalsenol

O zaten bir süre sonra sizin yanınzda yatmaya başlayacaktır. Sizin bir şey yapmanıza gerek yok o yavaş yavaş geliyor. Önce aynı oda sonra ayak ucu sonra yanınız:)

Nayeli

Sadece sürekli ilerde izin verecekseniz buna izin verin. İlerde istemeyeceğinizi düşünüyorsanız ve sizle uyumaya alışırsa, sonra üzülmesin. İki kedim var. Biri her akşam kafamın dibinde yatıyor ya da karnımın kenarında. Diğeri ise canı ne isterse. Bazen kafa dibimde bazen ayak ucunda bazen de uzakta :) kendileri karar veriyor

Duman14

Benimki yatmıyo yanımızda sevdirmiyor yani garip bir şey

ibisaski

Benimki bazen ayak ucumda bazen kafamın dibinde bazen kendi yatağında yatar sürekli yer değiştirir yani :)

Duman14

Valla yanınızda nasıl yatırıyorsanız banada söyleyin yanaşmıyo bile 2 aydır birlikteyiz üstelik alışır diye düşünmüştüm

Duman14

Valla yanınızda nasıl yatırıyorsanız banada söyleyin yanaşmıyo bile 2 aydır birlikteyiz üstelik alışır diye düşünmüştüm

serifekaptan

Mesela koltukta yatıyosa siz gidin yanında yatın ama çok rahatsız etmeden üstüne gitmeden bi süre sonra kendiliğinden yanınıza gelicektir ben evime ilk geldiği gün salonda onunla birlikte koltukta yattım ama çok tedirgindi hiç dokunmadım rahatsız etmedim ertesi gün odama aldım ve ayakucuma yattı bir sonraki günler yanıma yattı temassız yastığımın yanına yattı derken şimdi bir bakıyorum kafamda yatıyor :)