Kedim İdrarını Yaptıktan Sonra Beyaz Bir Sıvı Gördüm

Senasakar

dün kedim durduk yere gelip miyavladı normalde hıc boyle yapmaz idrar yaptıktan sonra degisik beyaz bi sıvı gordum bu sabahta bi kaç damla idrar yaptı ama kumuna degil idrar yolu tıkanıklıgı olabılırmı yarın veterınere gıdıcez ama gitmeden once bi sormak istedim bunu daha once yaşayan varmı

2 CEVAP

polo

kediniz kaç aylık cinsiyeti nedir bilmiyorum ama idrar yolları ihmale gelmez 24 saat idrar yapamayan kediler ne yazıkki ölümle sonulanıyormuş biz ucuz atlattık önce azar azar yaptı sonra hiç yapamadı bagır çagır acı çeke çeke bir gecede oldu bence hemen arayın bilgi alın doktorundan getir derse zaman kaybetmeyin...

Senasakar

Erkek tekir yaklaşık 5 aylık. Bugun pazar olduğu için götürdüğüm veteriner kapalı. O yüzden yarın gidicez. Ama gün içinde herhangi bir acı çekme durumu göremedim belkide henüz çok yeni. Ama kesinlikle bi doktor görmeli. Sizede geçmiş olsun. Yanıtınız için teşekkürler.