2 Kediyi Nasıl Yapacagim

aycacetin2472

Arkadaslar 2.kediyi alicam fakt. Annem. Diyoki.misal. kalmaya biyere gittik. 1 kedi olunca yanimizda goturebiliyoZ fakat 2 kedi olunca nasil gotutecegiz. O yuzdn almak istemiyo ve bide suan artemisi cok sevdigi icin ondan baska istemiyor paylasamam hesabi. Fakat ailedeki herkez istiyo. Nasil yapmam gerekiyo. 2 kediyi. Acil cvp verin. Lutfen. Herkez goruslerini yazsin

5 CEVAP

elifbasmanav

Benim tek kedim var. Bana herkes 2 kedinin tek kediden daha iyi olduğunu söylüyor. Birbirleri ile iyi anlaştıkları zaman gerçekten bakımları da daha kolay oluyormuş çünkü sizden bekledikleri aşırı sevgi ve ilgi azalıyormuş. Benim kedim sabah beni erkenden uyandırır, hep ilgi ister, benimle uyur. Bu açılardan bakıldığında bence 2 kedi sizin için sorun olmayacaktır. Bir kediyi taşıdıktan sonra ikinci de taşınır.

Badems

İki kedi her zaman birden iyidir. Biz asla birakamiyoruz kimseye, ailemle donusumlu tatiller yapiyoruz. 1 gun bile tek basina kalmadi evde. İki kedi oldugunca canlari sikilmaz sadece mama ve sularinin yenilenmesi gerekir. Onu yapacak hayvansever bir komsunuz da varsa eger hicbir sikinti cikmaz

Duman14

Benimde bir zamanlar 2 kedim vardı kalmaya gittiğinizde komşunuzdan rica edersiniz mamalarını falan verir bizim komşumuz bütün gün bakıyordu çok seviyodu ve 2 kedi gerçekten süper bir şey hani birş uyuyo diğerini seviyosun diğeri uyuyo ötekini seviyosun yani elin boş kalmıyo ve birbirleriyle çok güzel oynuyorlar tabi alıştıkları sürece sadece bazı şeyleri ayırmanız lazım tuvaleti ayırın çünkü bir kedinin kokusu diğerine baskın gelince diğeri tuvalete yapmak istemiyo 2 ayrı kum kabı olsa iyi olur ve mama kaplarını ayırın benim bir tanesi kafasını gömüyodu diğeri aç kalıodu yani ayırın mama kaplarını ama beraner uyuyuşları en güzeli sokula sokula uyuyorlar yani anneniz rahat olsun ikisinede yetilebilio içi rahat etmezsse kalmalarınızı biraz azaltın zaten kediler ortam değişikliğini sevmez ben bir kere götürdüm sersemledi yavrucak herkesin kucağında ama 2 kedi gerçekten süper bir şey durumum olsa 5 kedi falan isterim yani süper bir şey

Nayeli

Kesinlikle iki kedi iyi. Beraber koşturuyorlar ev içinde. Birbirlerine bakıyorlar:) yani evde tek hissetmiyorlar.

aycacetin2472

Peki tesekkurler zaten kimsedr sıksık kalmayiz. Bn bursa inegolde oturuyorum. Fakat 3 ay tatilde vaya 15 tatilde. Ankara. Istanbul bursa gibi yerlere gidebiliyoruz hadi diyelim gittik. Istanbuldaki akrabalirimizdada kedi var. Bursada da var. Bir tek ankarada yok. Ee uzun sureli kalirsak. Sıkıntı