Köpeğimi Yıkasam Bile Bazen Aşırı Biderecede Kokuyor

Findikzeynep

Köpeğim yıkasam bile bazen aşıŕı derecede kokuyor. Bunun olmaması için ne yapmalıyım?

4 CEVAP

Yıkadıktan sonra iyice kurutmayı unutmayın. Köpek parfümü satılsa da bazı kullanıcılar alerji yaptığından şikayetçi, lavanta yağını suyla karıştırıp sıkabilirsiniz, aynı zamanda pirelere karşı da korunmuş olur.

Havanese_Siri

sık yıkamak ve iyi kurutmamak kokuya sebep olabiliyor bir de hangi mamayı kullanıyorsunuz

Findikzeynep

Yarın mama değisikligi yapıcağım ve sık sık yıkamıyoruz

Havanese_Siri

hangi mamaya geçmeyi düşünüyorunuz uygun fiyatlı olarak natureaya bakın isterseniz tahılsız ve kuzulusu da var aynı fiyata değerleri de gayet iyi