Köpeğimi Yıkasam Bile Bazen Aşırı Biderecede Kokuyor

Findikzeynep

Köpeğim bazen yıkasam bile aşırı dereced kokuyor. Bunun için ne yapmalıyım?

3 CEVAP

Merhaba, köpeğinizi kışın 2 ayda bir yazın ise ayda 1 yıkatabilirsiniz iyi kurutmak şartı ile. Koku iyi kurumayan , taranmayan , kalitesiz içerikli mama kullanan ve deri problemi olan köpeklerde sık karşılaşılır. Bu kokunun her zamankinden çok daha ağır olduğunu düşünüyorsanız. köpeğiniz yıkamadan sonra nemli kalmış olabilir. Taramak ise tüylerin hava alarak koku yapmasının önüne geçecektir. köpekler için özel pudralar var yoğun koku durumlarından bununla 2 haftada bir tarayabilirsiniz tabiki derisinde bir problem yok ise

Haftada 1 mı yikiyorsunuz? Misal demek istedim
Ne kadar çok yıkarsanız o kadar çok kokar

Findikzeynep

Veterinere götürdüğümuzde derisinde bir problem yok dedi
Ben sizin dediklerinizi uyguluycam
Çok teşekkür ederim