M A R K A M A M A Yılbaşı Kutusu

ZehraBulutt

M ar k a m a m a sürpriz yılbaşı kutusu veriyor 350 tl üstü alışverişe belki görmüşsünüzdür. Daha yeni mama almama rağmen tabii ki dayanamayıp aldım. İçeriği çok karşılamadı benim beklentimi. Sokak kedilerine hediye oldu daha çok, benimkiler de kutısuyla oynuyor şu anda :) Merak edenler varsa yazıyorum çıkanları kutudan.

2'li plastik mama kabı
Zilli top
6 adet reflex plus yaş mama (100 gr)
3 adet luis yaş mama (400 gr)
3 adet obivan yaş mama (80 gr)
1 adet bestpet yaş mama (400 gr)

3 CEVAP

ferhat05

Bi tek zilli top işinize yararsa yarar. Sokaktaki canların da midesi şenlensin biraz, hep kuru hep kuru :))
2440 gram yaş mama var yanlış hesaplamadıysam. Kedilerin sayısına göre günlere bölün bence.

baranertaga

Evet sokak kedileri çok sevinmiştir şimdi :) Sizin kediler de kutusuyla mutlu olur en azından iki tarafta memnun.

ZehraBulutt

Zilli topun da zili düşmüştü :))
Aynen sokak pisilerimize yılbaşı ziyafeti olacak.