Kedi Sahiplenme

sanpiyon1

iyi akşamlar arkadaşlar lise 3 açıköğretim öğrencisiyim 17 yaşımdayım part time çalışıyorum kedi sahiplenmek istiyorum fakat annem babam istemiyor masraflarınıda karşılayabilecek güçteyim (mama,kum,aşı vb) ama aile desteğim yok sizce kedi sahiplenmelimiyim cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

2 CEVAP

İnanın hiç de korkutucu bir olay değil kedi bakımı, cidden masraflarını karsilayabilicekseniz ki bu asla çok fazla olmuyor bir miniği hayata bağlayabilirsiniz. Yeter ki kararlı olun.

Duman14

Aileniz kedi seviyorsa iyi olur çinkü hem okuyup hem çalışmak sizin için yorucu olcak kediyle oyun oynamanız gerekecek ve ailenizle yaşıyorsunuzdur evde kedi bulunması onları rahatsız etmicekse alın bemce çok eğlenceli ve mükemmel hayvanlar gerçekten yani ama masrafları birden artabiliyoe olası durumlarda aşıları 150-200 değişiyor ayriyetten hastalık aşıları var onlarda pahalı ilaç gerekebilir maması ve kumu ayrı bir para gerçekten karşılayabilecekseniz çok iyi bir şey hayvan sahibi olmak :)