Kedilerin İç Dış Parazit Tedavileri Evde Yapılabilirmi?

kardelennn72

Evde iki kedim var veterinere götürmekte zorlanıyorum. İç dış parazitleri için ne kullanabilirim.

9 CEVAP

polo

veteriner extra 20 veya 30 tl öderseniz eve gelip aşısını yapıyor bazen almayada biiyor farkı ben hava sogukken yada işim varsa eve çagırıyorum igne damla tırnak kesme halledip gidiyor sagolsun

pamuk18pamuk

Veterinerden alabilirsiniz heralde tam bir bilgim yok ama damla olarak satılıyor galiba

tika_waylan

Gene veterinerde satılıyor kullanmanız gerelen damla ve hap o yuzden veterinerden alıp evde uygulayabilitsiniz ama hapı yutturmak zor olabilir belki.

hazalsenol

Ben dış parazit damlasını kendim yapıyorum damlanın kutusu oldukça uygun. Ancak diğer aşılarının hepsini veteriner yapıyor

Vet.den al evde ver istersen ben öyle yapmıştım

Badems

İç parazit için de aynı dış parazit gibi damla var enseye uygulanan. Sadece aşıdan daha pahalı, onu uygulayabilirsiniz kolayca :)

kardelennn72

Yardımcı olduğunuz için teşekkürler. Eve gelip tedavilerini yapan veteriner buldum. Üstelik 10 YTL farkla, güzel uygulama.

kediyildiz

Karaköyde damlası satılıyor enseye damlatıyosunuz kullanmıstım

kardelennn72

İlginiz için hepinize teşekkür ederim. Aslında tüm aşılarını bende veterinerde yaptırıyorum. Sorun yolda ve veterinerde çok sitrese giriyorlar ve aşırı tüy döküyorlar. O yüzden sormuştum, tavsiyelerinizi deniyeceğim sağolun.