Mama Markaları

Pretty

Anket

Croque'e ye Devam Et.
(1 oy)
Benim Farklı Bir Önerim Var.
(4 oy)
Mera Kitten'e Devam Et.
(2 oy)
Toplam (7 oy)

Merhabalar, bu soruyu zaten sormuştum. Ama hiç istediğim gibi cevaplar gelmedi. Bu yüzden tekrar sormak istedim. Fiyatı 50-40 Tl'in Aşağısında olacak sürekli alabileceğimiz ve heryerde bulunan 1 kglik mama markası öneriniz varsa yazın lütfen. LÜTFEN ND, BONACIBO,FELICIA VB. ŞEYLER YAZMAYIN HEPSİNE BAKTIM AMA FİYATI UYGUN DEĞIL!

5 CEVAP

Mustafanacar

Bonacibo uygun gelmiyorsa kedi bakmayın. Aylık 25 TL 'ye denk geliyor. **********da bonacibo daha ucuz.

HHaticeeee

Pro plan kg'si 55tl deneyebilirsiniz

Misraardicli

Proplanı öneririm ben büyük ihtimal

Akin4886

Mystik öneririm hem fiyatı uygun hemde mamanın içeriği güzel ben kedimi sahiplendiğimden berri kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım

Pretty

Teşekkür ederim hepinize ama artık felicia kullanıyoruz annem ondan almış