Bu Nedir Anlayamadım. Yardımcı Olurmusunuz.

alabalik32

Az evvel oğlumu severken farkettim. Memesi yoksa başka birşeymi kafama takıldı.Bilen varsa yardımcı olurmusunuz.

8 CEVAP

Ayben02

Memesi

Superisi814

Dikkat ederseniz kedilerin 2 tane memesi olmadiğini da fark edersiniz 😊

sforselin

Erkek kedilerin memesi olduğuna ikna edememiştim burada birini xbxbxb o geldi aklıma :')

aselyamas

Evet memesi

Cansunurk

Evet memesi genelde 6~8 tane 2li halinde oluyor :)

alabalik32

Kedim erkekte diğer tarafına bakıp aynısını göremeyince sivilce tarzı birşey sandım. Gerçekten de tırstım. Erkek kedilerde 2 meme var ve daha yukarılarda sanıyordum. Bizim sıpa göğsünü pek elletmez de. Hepinize çok tşk ederim rahatlattınız beni ❤️

Memesi

alabalik32

Oyy saolun çok korktum sivilce başka birşeydir diye. Kedilerin memesi o kadar aşağıdamı oluyordu