Kedimi Kisirlastirmak İstiyorum

Mialtin

Kedim 8 aylik disi kisirlastirmak istiyorum ama durumum yok
Ayni zaman da kopegim var cunku oldukca zorlaniyorum. Belediyeler sadece sahipsiz dostlari kisirlastiriyormus bu konu da bilgi sahibi olanlar bana cevap verebilirmi? Simdiden herkese teşekkürler.

2 CEVAP

Queeninannesi

Nerde yaşıyosunuz. İstanbuldaysanız fatih hayvan hastanesi 145 tl ye kısırlaştırma yapıyo ve çok güzel bi hastane özel veterinerler gerçekten çok pahalı

Duman14

Bende o hastaneyi tavsiye ediyorum çok iyibir yer gerçekten zaten hep tavsiye ediyorum :D yani özel veteriner gibi ilgileniyorlar duman iğne olurken ciyak ciyak bağırır ilk defa oraya gittiğimde bağırmadı