Cinsi Ne

minnak334

Kedi ırkları hakkında çok bilgim yok. Bu kedinin cinsi tekir mi? Lütfen linçlemeyin :D

17 CEVAP

Denizygt

Tekir olsa sahiplenmiycekmisiniz

TinaTina

Tekir e benzemiyor aslında, sokağa atılmış bir cins kedi olabilir

TinaTina

Çok tatlı ama yaaaa

Anonymus944867

Tekir british kırması

Tekir

Anonymus944867

üff bu soruya bile linç atanlar var aşırı komik hgfdghjhgfd

minnak334

Teşekkürler cevabınız için umarım öyle değildir :(

minnak334

Teşekkürler cevabınız için umarım öyle değildir :(

minnak334

upp

minnak334

teşekkürler

Cansupakize

Kesin tekir ama cinsinin ne önemi var ki ?
Çok tatlı umarım değer göreceği bir şekilde sahiplenir

Mehmetkr

Benim de kedi ırkları hakkında fazla bilgim yok bu tarz kedileri ben görünce direk tekirdir heralde diyordum ama dediginiz gibi british kirmaligi falan var ise bizim birdada çok var böyle kediler. Sahiplendirmesi kolay oluyor mu acaba british veya farklı bir cins kırması olduğu için

Kurta057

Norveç orman kedisi

Kurta057

Norveç orman kedisi

minnak334

şaka mısınız kediyi sahiplenmek için sormuyorum bahçede bir sürü kediyle bakıyorum bu da onlardan biri eve alma imkanım olsa keşke evde de kedim var. bir soru sordum alt tarafı ne kadar art niyetli insanlar var