Kedi Kalorifer Yatağı

SerraYanmaz

Arkadaşlar a101 den 13 liraya aldığımız çamaşır askısını kalorifere iple sabitleyip sıcacık yatak yaptım çok hoşlarına gitti siz de deneyebilirsiniz :)

5 CEVAP

sforselin

Bizimki daha eve gelmeden yapmıştık. Basamak olarak kullanıyor sadece :')

alabalik32

Elinize sağlık gerçekten iyi fikir. Minnoşlar sıcacık yatsın.

SerraYanmaz

..:D

sforselin

Acaba düşer mi şüphesi olan şişko kedililer de yapabilir bu arada. Kardeşimin test kitaplarıyla denedik. Baya ağırlık taşıyor.

SerraYanmaz

3 kedi taşıyor iple sabitleyince hiç sıkıntı olmuyor benim bu iki çocuk ve 3 buçuk kilo annecuvileri birlikte oturuyor