Mama Tavsiyesi

Levitron

7 yaşında kısır erkek Tekir kedim için mama tavsiyesi. N&D hariç. Onu son zamanlarda yemiyor. Tüy dökülmesinde fazla biraz

5 CEVAP

didarkardes

brit care var yeni çıkan mamaları onlara bakabilirsiniz içeriği güzel görünüyor. fitmin de olabilir.

Levitron

Fitmin benimde dikkatimi çekti fakat somonlu yok. Acaba tavuklu mu tüy döktürüyor diye düşünüyorum. Ama tavsiye için teşekkür inceleyeceğim

Betulb97

Tüy sorununa unique somonlu arkadaşımın kedisine iyi geldi ancak bana fayda etmediği için proplan somonluyu deneyeceğim. Baska mamalar için ben de önerilere açığım:)

Levitron

Birde Bravery marka var somonlu kısır kediler için olanını araştırıyorum. Kullananlar memnun kalmış sizde inceleyebilirsiniz :)

Betulb97

Teşekkür ederim ✨

Levitron

Birde Bravery marka var somonlu kısır kediler için olanını araştırıyorum. Kullananlar memnun kalmış sizde inceleyebilirsiniz :)