Kedimin Ağzı Kokuyor!

Yusufaktss

Arkadaşlar selam! Kedimin ağzının koktuğunu fark ettim. Araştırdığımda diş çürüğü olabilir yazıyordu. Ama maşallah bir şey yok. Neden olabilir? Perşembe gününe veterinere randevu aldım yinede buraya da sormak istedim :) şimdiden teşekkürler (:

3 CEVAP

Milovat

Ağız bakımını düzenli yapmıyorsanız ya da yapamıyorsanız tartar oluşmuş olabilir. Kediniz 6 aylıksa diş değişimi sebebiyle koku oluşmuş olabilir ve iç parazit de bir ihtimaldir.

ketzleh

benim de 4 aylık vr baya kokuyor bugün 2 aylık bir bebek kedide de aynı kokuyu farkettim veteriner klorhex diye bir sprey önerdi deneyeceğim

Verdiğiniz mamadanda oluyor