Kedimi Traş Ettirdim.tüy Bakımı İçin Yardımcı Olur Musunuz?

pamuk18pamuk

Merhaba.8 aylık bir İran kedim var.Vücudunun birkaç yerinde oluşan topaklardan dolayı 2 gün önce kedimi traş ettirdim.Tüylerinin daha sağlıklı,canlı ve parlak çıkması için neler yapabilirim?Mama seçimi önemli onu biliyorum ve dikkat ediyorum ama onun dışında ne yapabilirim kestirmeden önce zaten topaklar dışında tüyleri çok parlak değildi hem hazır kestirmişken yeni tüyleri sağlıklı çıksın diye soruyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

2 CEVAP

milodelisi

En son veterinere gittiğimde royal caninin tüy sağlığı için olan yaş mamasını gördüm. Bir deneyin bence. Ayrıca iyi bir mamayla besliyorsanız zaten parlak olacaktır. Biz yaşadığımız mama sorunlarından sonra pro plan e geri geçtik, tüyleri mükkemmel derecede sağlıklı şu an. Ama mama için veterinerinizie danışın...

pamuk18pamuk

Tamam teşekkürler