Kedimi Yaklaşık 1,5 Ay Önce Kısırlaştırdım.mama Seçimi Hakkında Yardımcı Olur Musunuz?

pamuk18pamuk

Merhaba.8 aylık bir İran kedim var.Yaklaşık 1,5 ay önce kısırlaştırdım.O zamandan beri yavru kedi mamasına devam ettim.Kısırlaştırılmış kedi maması sadece kedi kilo alıcağı için mi kullanmak gerekiyor?Kedim çok kilolu olmadığı için ve hem kısırlaştırılmış hem de yavru mama olan bir mama bulamadığımız için daha kısırlaştırılmış mamaya geçmedik ama sizce geçmeli miyiz ve siz hem kısırlaştırılmış hem de yavru olan bir mama biliyor musunuz ? Yardımcı olursanız sevinirim.

6 CEVAP

milodelisi

En son veterinere gittiğimde royal caninin tüy sağlığı için olan yaş mamasını gördüm. Bir deneyin bence. Ayrıca iyi bir mamayla besliyorsanız zaten parlak olacaktır. Biz yaşadığımız mama sorunlarından sonra pro plan e geri geçtik, tüyleri mükkemmel derecede sağlıklı şu an. Ama mama için veterinerinizie danışın...

milodelisi

Yanlış soruya yanlış cevap verdim kusura bakmayın :)

milodelisi

Yanlış soruya yanlış cevap verdim kusura bakmayın :)

Gofretsla

Evet geçmelisiniz profine öneririm içerisinde mısır var tahılsız değil bu yüzden böbrekleri zorlamayacaktir:) Hills PROPLAN royal canın lütfen kullanmayın

kediyildiz

Kısırlaştırılmış hayvanlar çabuk kilo alır onları diyet mama yada tahıllı kilo aldırmıcak besinlerden verin