Çok Acil!! Kedi Gözündeki Perde!!!

Ezgisu123

Uzun bir süredir dışarıda baktığım bir kedi vardı. Şimdilerde yani 2-3 gün öncesinde iki gözünde de perde olduğunu fark ettim. İnternetten araştırma yaptım önemli değil diyen var karaciğer rahatsızlığı olabilir veyahut yorgunluk uykusuzluk diyen var. Ne yapacağımı bilemiyorum. Ancak kedinin bir ayağında da sorun var. Sanırsam araba ezmiş gibi. Tırnakları dışarıda ve topallıyor. Bazen basıyor bazen basamıyor. Acaba mikrop falan mı kaptı gözü ondan dolayı. Sokak kedisi olduğu için benden korkuyor. Hani bu zamana kadar taşıma kutusuna koyup götüremedim veterinere. Ancak bu 2 gündür sanırım alıştı bana. Hani vet. Götürme şansım var ancak zor olacak. Sizler ne diyorsunuz?? Acil cevap bekliyorum. Herşey için geç olmasın.

2 CEVAP

Duman14

Perdeyle alakalı bir geçmişim yok istanbulda yaşıyorsanız fatih hayvan hastanesine götürün sokak kedilerine yardım edebilirler maddi sıkıntınız varsa ücretsiz sokak kedisi iyileştiriyorlar diye biliyorum bir götürmenizde fayda var veya bulunduğunuz şehirde hayvan hastanesi araştırabilirsiniz pek bir bilgim yok maalesef

Ezgisu123

Teşekkür ederim