Köpeğim Isırmaya Başladı

cemberke

2.5 aylık köpeğim bugün tam 1 haftadır bende son 2 gündür odamda (odamda kalıyor) ve tuvaleti için balkona çıkardığım zaman ısırmaya başladı ve hayır yapma dememe ve sevmeme rağmen neden böyle oldu? Her gün dişini kaşısın diye salyasıyla eriyen kemiğini de veriyorum..

4 CEVAP

zibityus

köpekler türkçe bilmiyor ona dokunmak onu taciz etmektir sevmek değildir köpeğin gözünden bakınca

Mehmetkr

Köpek kolejinin köpeğin lideri olunur mu videosunu izle. Güzelce anlatıyor. Saçma sapan söylentilere inanıp boşa zaman kaybetme. Berker Arslan'ın da köpeğin gözünde biz mi ne öyle başlığı olan bir videosu vardı o da bilgili birisidir.

zibityus

önce beden dili öğrenmelisin

cemberke

:) peki ne yapabilirim