İst Avrupa Veteriner Önerileriniz

Senasakar

Memnun kaldığınız,güvendiğiniz istanbul avrupa yakasındaki veterinerler hakkında bilgilendirirmisiniz

6 CEVAP

hazalsenol

Hangi ilçeler sizin için uygun ona göre yardımcı olabiliriz

ilanekle

Fatih Hayvan Hastanesi

hazalsenol

Benim veterinerim eve geliyor kliniği yok ancak kısırlaştırmasını Beşiktaş'ta özel bir klinikte yaptırdım memnun kaldım. İkinci veteriner olarak aklımda kaldı. Ama fatih hayvan hastanesi de çok çok iyi

Senasakar

Malesef orası fazla ilgisiz. En son gittiğim ve benim için son olarak kalması gereken bir yer oldu

Queeninannesi

Fatih hayvan hastanesi mükemmel bir hastane veterinerleri çok ilgili ve fiyatları da çok uygun

Duman14

Bende fatih hayvan hastanesine gidiyorum veterinere 100-150 vereceğinize ona 50 veriosunuz ve ilgiside çok iyi çok nazik davranıyorlar kedilere hatta hastanenin kendi kedisi var çok tatlı bildiğiniz insan hastanesi gibi hijyenik ve güzel