Kedi Evi Yaptık (。♡‿♡。)

Alperen07

Kedimize ev yaptık geceleri sıcacık uyusun diye inşallah sever sizlerle paylaşmak istedim.Şimdilik koklama aşamasında umrunda bile değil (◕દ◕)(≧(エ)≦ )

12 CEVAP

baranertaga

Hayırlı olsun

ahsenyildiz

çok şeker umarım severler

Alperen07

Çok teşekkür ederiz şu an içinde uyuyor kuzum sanırım beğendi ▼・ᴥ・▼

GizemtheMayra

yaa ne tatlı olmuş nasıl hazırladınız acaba biraz anlatsanız :)) zamanla alışır yuvasına

suledoruk

Çok güzel olmuş güle güle kullansın minik:)

Alperen07

@GizemtheMayra Karton koli , silikon tabancası,fon kartonu,koli bandı ve bir tane kullanmadığım koltuk örtüsü vardı bunları kullandım YouTube da gördüm yapımını fikir oldu bana orda dışını sadece fonla kapladı ben extradan bir de örtüyle kapladım tay tüyü bir kumaş 1 saatte felan yaptık çocuklara da etkinlik oldu

Tekirvenusi

Çok güzel olmuş giriyor mu içine

GizemtheMayra

teşekkür ederimm🙏🏻 evet öyle videoları bende görüyorum aklımda bulunsun sizinki çok şirin olmuş ama çok beğendim😻 hayırlı olsunnn yuvası

Cansupakize

Çok güzel olmuş güle güle kullansın kuzum🌺

Alperen07

Teşekkür ederiz

Alperen07

@Tekirvenusi Teşekkürler resimdeki olduğu yerde girmedi çünkü sürekli peşimde beni görmeden asla uyumaz ve durmaz mutfağa yanıma getirdim sandalyenin üzerine koydum evini yalvar yakar girdi şu an uyudu ben de kahve içip onu izliyorum ◉‿◉

Alperen07

Çok teşekkür ederiz