Patideki Kan Toplaması

artemiss23

Arkadaşlar Artemis'in 3 patisinde de kan toplamış gibi izler var neden olmuş olabilir?

11 CEVAP

yanik_kedi

Bence veterinere götürün ciddi bişiy olabilir

artemiss23

klavye mağduru olmaya alıştık :)

Duman14

Evet benim kedimdede patileri koyu pembeleşmeye başladı

Findikzeynep

Bir yere vurmuş veya sıkıstı mı?
Bundan kaynaklı olabilir.
Yinede bi veterinere götürmenizde fayda var.

kediyildiz

Mantara yada sigile dönüşmeden veterinere götürün

dilaraxing

Önceden olmayan aniden olan bir şey ise veterinere bir sorabilirsiniz ancak benim kedimin dört patisinde de bu lekeden var. Ben bunlar diye tahmin ediyorum, endişe etmeyin. :) Bastırınca canı acımıyorsa muhtemelen onunda benidir.

Gofretsla

AA evet kan toplanması şey benim kedilerim de de oluyordu

Gofretsla

Ay yanlış yazdım:) değili nasıl şeye dönüştürebilir ya şapşal klavye!

artemiss23

daha küçük olduğu için kan toplaması sandım meğer tüyleri koyu olduğu için renk değişiyormuş patileride koyulaşacakmış

Gofretsla

Aynen:)

artemiss23

bastırınca canı acımıyor, pembe paticikler tüylere göre renk değiştirecekmiş korkulacak birşey yokmuş :)