Hangi Kedi Cinsleri Daha İyidir?

Hangi kedi cinsleri daha iyidir?
Lütfen cevap verin...

11 CEVAP

polo

ben bir sahiplenme sitesinden scottihs fold dişi kedi diye anne altından sütten kesilince sahiplendim poloyu bana sahiplendiren beni kandırdı kedi ne dişiydi nede scott nede fold ama şuan ogluma aşıgım eger gerçek bir hayvan severseniz bütün kedi cinsleri iyidir yani

Lütfen bu tarz saçma ayrımlar yapmak yerine sokağa çıkın ve bir miniği sahiplenin hele de şu soğuk günlerde. Her kedinin kendi karakteri vardır. İhtiyacı olan bir miniği sahiplenirseniz inanın bana çok daha özel bir bağ kurabilirsiniz.

dollfacepersian

Kedi cinsleri hakkında ayrım yapılmasını kesinlikle doğru bulmuyorum.
Cinsler sadece dış görünüş belirler. Her kedinin kendi karakteri vardır ve hepsi birbirinden farklı ve iyidir.
Berrapolat nickli üyenin yorumuna katılmıyorum. İran kedisi sahibiyim ve her kedide olduğu gibi farklı farklı karaktere sahip iran kedileri var. Çocuklara uygun olma da kedinin karakterine bağlıdır. Benim iran kedim çocuklardan hiç haz etmez mesela.

Polo teşekkürler

berrapolat

En iyi kedi ev icin iran kedisi (persian)ve cocuklar icindr cok uygun

Teşekkürler bende daha çok iran kedilerini seviyorum

dollfacepersian

İran kedilerini neden daha çok seviyorsunuz?

Bilmem bana daha canayakın geliyorlar
Bide çok tatlılar

dollfacepersian

Cana yakınlık tamamen karaktere bağlıdır.
Bence bir can sahiplenirken hangisi daha tatlı daha iyi diye düşünerek sahiplenmek doğru değil.
Polo çok güzel söylemiş"Eğer gerçek bir hayvan severseniz bütün kedi cinsleri iyidir"

Ben her kediyi seviyorum
Karaktere bağlı olduğunu biliyorum iki tane kedim vardı iran kedisi olan daha çok sırnaşıyordu tekir olan ise bana hiç sırnaşmıyordu o yüzden.......

Duman14

Bir ken internette okuduğunuz karakteri her zaman doğru değildir kedi gördüğü ilgiyi verir