Buyuk Kedi Sahiplendim

milagro

Merhaba bugün 9-10 aylık bir kedi sahiplendim eski evinde durumlar nasıldı bilmiyorum ancak bize geldiğinden beri çok gergin sinirli ve ürkek bir kez bile kendini sevdirmedi uzun süre saklandı çok zor bulduk ne yapmalıyım nasıl davranmaliyim hırçın kedime

2 CEVAP

polo

evi onun için güvenli hale getirin girmesini istemediginiz delikleri kapatın ama bazı saklanma noktaları bırakın ona tuvaleti maması kolay ulaşabilecegi yerlerde olsun ve sizde sanki yıllardır o evde yaşıyormuş gibi davranın yanınıza gelince hemen elinizi atmayın dogal olun zamana bırakın

Üstteki yoruma katılıyorum ayrıca girdigi yerlerden cıkarmayada calısmayın kendını güvende hissetmesini saglayın