Köpek Eğitimi

Merhaba arkadaşlar benim 3 buçuk aylık bir Doğo arjantinom var Öncelikle itaat eğitimi ardından kişisel korumaya yönelik badyguard eğitimi aldıracaktım Bu konuyla alakalı hem bilgi hem fiyat almak için birkaç eğitim veren arkadaşla görüştüm Bodyguard eğitimi alacak köpeğin başkaları tarafından sevilmemesi gerektiğini söylediler Bu konu benim kafamı çok karıştırdı ben oğlumu herkesin sevmesine izin veriyordum Bu konuyla alakalı bilgisi olan arkadaşların beni aydınlatmasını rica ediyorum Şimdiden teşekkürler

1 CEVAP

Beyazincir

köpeği çok mıncırmasınlar yavru olduğundan hastalık kapabilir