Acilll!!! Gözü Matlaştı :(

Gizemdgl

Dostlar şu durumu yaşayan oldu mu?? Bir gözü matlaştı. Veteriner neokort ve gentavet verdi. Çok korkuyorum internette katarakt, kornea ülseri vs bir sürü şey yazıyor. Nolur tecrübesi ya da bir bilgisi olan yardımcı olsun 🙏🏼

3 CEVAP

SimonsMama

Biz de yasadik aynisini 6 aylik kedimde. Uveit teshisi konuldu bizimkine. Yaklasik 1 haftalik tedavi sonucu gecti cok sukur. Yalniz bazen viral hastaliklardan kaynakli da olabilecegini soylemisti veterinerimiz o yuzdne pke cok kan testi yaptirmistik, bilgilerinize.

Austeja

Biz de onu 2 3 ayda bir yaşıyoruz ama kendi kendine geçti hep çünkü sanırım yanlışlıkla gözünü bir yere çarpıyor ya da sürekli dışarı çıkan bir kedi olduğu için başka kedilerin saldırısı sonucu oluyor emin olamadık biz de böyle bir şey yaşadık paylaşayım dedim

Gizemdgl

Hangi ilaçları kullandınız acaba? Bizim vet neo kort verdi