Köpeğimin Cinsi Hakkında Yorum

vusiii

köpeğimin cinsi hakkında bir yorum yapabilirmisiniz teşekkürler

22 CEVAP

aycacetin2472

Roz zaten renkli deyilmi

Puppy730

Hiçbir köpeğin cinsi bu şekilde anlaşılamaz. Kırma olsa bile.

Roz

Hayır o anlamda degil bir gözü mavi bir gözü kahve olur anlamında dedim

nildogcat

Husky ırkı köpeklerin iki göz rengi farklı olabildiği gibi aynıda olabiliyor.Hem ırkının da bir önemi olduğunu düşünmüyorum.Sormuşlar bizde tahmin etmeye çalıştık.Çok tatlı zaten Maşallah:)

izzy

biraz sekillensin daha çok küçük maşallah gözleri çok güzel Allah ayırmasın hep sizinle olsun minicik

tika_waylan

Husky-Kangal kirmasina benziyor tam anlayamadim ama o nasil gozler masallah asiri guzelmis. Melez kopekler boyle farkli cinslerin guzelliklerini yansitiyor gozler husky tip olarak labrador kangal gibi buyudukce belli olur ama eminim buyudukce daha da guzel bir kopek olacak