Köpeğimin Cinsi Hakkında Yorum

vusiii

köpeğimin cinsi hakkında bir yorum yapabilirmisiniz teşekkürler

22 CEVAP

Pativer

Bir zamanlar amcanın da aynı seninki gibi köpüşü vardı . Husky-kangal kırması ydı . KISACA "HUSKA"diyordu

Duman14

Çok güzel bir köpekmiş :)

vusiii

teşekkürler cinsini merak ediyorum

Pativer

Köpeğin maaşAllah çok tatlıymış :)) sanırım o HUSKY-KANGAL kırması :)

aycacetin2472

Ustteki yorumlar gibi. Husky_kangal gibi duruyor

Roz

Chocolatte labradorla kangal tarzı bi köpegin kırması olabilir gözler tam labrador :)

Roz

Chocolatte labradorla kangal tarzı bi köpegin kırması olabilir gözler tam labrador :)

Roz

Chocolatte labradorla kangal tarzı bi köpegin kırması olabilir gözler tam labrador :)

vusiii

alman kurdu sibiya kurdu kırması olabilirmi

nildogcat

Kangal-husky kırmasına benzettim.Çok güzelmiş maşallah:)

Roz

Benim için tabiki yok ayrıca ısrarcı degilim yavrunun baska bi yerde de fotografını gördüm o sanırım ayrıca sibiya kurdu kangal olsaydı çogunlukla bir gözü renkli olurdu

Roz

Kesinlikle haklısın nil ☺️ İnşallah çok güzel bir yuvası olmuştur onunda kardeşlerinin de

Roz

Çikolata labradorların da renkli olanları var

Gofretsla

Roz
Değil işte labrador falan:) çok ısrarcısiniz
Husky-kangal ayrıca cinsinin ne önemi var?