Dişi Kedi İsimleri Nelerdir?

Dişi kedi isimleri nelerdir?

10 CEVAP

Duman14

Fotoğraf atarsanız yardımcı olabiliriz ama yaygın isimler Mia.Pamuk,Lokum, gibi şeyler

Pativer

Violetta
Victoria
İsabella
Ben bu isimleri çok seviyorum mesela :)))

Queeninannesi

Lola ve Queen güzel bence :)

fatmatina

Benimki dişi ve adı Tina:)isim koymak tamamen size bağlı size anlamlı gelen ona yakıştırdığınız ne varsa isim olarak koyabilirsiniz çocuğunuza isim koyar gibi düşünün ona nasıl seslenmek istiyorsanız o şekilde bir isim bulup koyuyorsunuz insanlardaki gibi kısıtlı da değil tamamen sınırsız:)sadece ismine alışması yani sesinizin tınısından anlaması ve tepki vermesi sizin de daha kolay söylemeniz bakımından kısa ve kullanımı kolay bir isim seçilmesi daha iyi olur.

Teşekkürler isimler çok güzel ben pamuk ve mia isimlerini seviyorum ama her isim güzel

bendis94

bendis en en tatlisiii

aycacetin2472

Artemis lokum petek. Bal. Lola çiko. Olabilir

kediyildiz

Şirin olabilir minnak olabilir pamuk olabilir asi olabilir

Badems

Ne fark eder yahu ? Ayşe desen ne olur kedine, zeytin desen ne olur ? İçinden ne geliyosa o isimle seslen.