Haydi Kedinizden Bahsedin...

pamuk18pamuk

Haydi kedinizden bahsedin.Sevdiği yemekler,hoşlandığı şeyler ve hoşlanmadığı şeyler,yattığı uyuduğu yer,en sevdiğiniz hareketi ve en sevmediğiniz hareketi,siz evden giderken ve eve geldiğinizde ne yapar falan işte ve aklınıza gelen diğer şeyler.
Not:Eğlence olsun diye yaptım

4 CEVAP

Duman14

Benim kedim tam bir şapşik kucak sevmez sadece sabahın köründe ve gecenin bir yarısında gelir kendini sevdirir haliyle uyuyor oluyoruz tabi o yüzden sevemiyoruz yani yorganın altında oynatılan parmağı yakalamaya bayılır sonsuza dek o parmağa sarılarak uyuyabilir biri giderken kapının önüne oturur bakar ona doğru anı bulduğunda da apartmana fırlar ve yakalamamızı bekler bu yüzden kapının önünde unutmuşluğumuz var (biz farketmeden kaçmıştı) gelince yine kapının önünde bekler ama uykudan yeni uyandığı için kaçmaya çalışmaz öylece bakar ama sevdirmez en sevdiği şey gece beni korkutmak kontrol etmek için yanına giderim bulamamtam döncekken karanlıkta gözlerini parlatır kocaman açar o ne kadar sevsede ben pek sevmiyorum yabi ve yemek yerken masaya çıkmak ister hemen peynirlere koşar kaç kere aşağı koyarsak o kadar yukarı çıkar ve her yerde uyur benim yanım hariç yatağımın aşağısında buz gibi yerlerde ismi bilir ama takmaz bizi bağırırız duman diye kulaklarını bize çevirir duyar ama yoluna devam eder bizi hiç umursamaz ani hareketlerden çok korkar misafirlerde ona ani hareketler yaptığı için hiç misafir sevmez kendi başına buyruk şapşik bir kedi işte birde oyuncaklarını mahvetmeye bayılır hepsi delik deşik oldu

polo

polo ve gelmeden önce bir hayvana dokunabilecegimi düşünmezdim nisan ayında geldi sanki yıllardır berabermişiz gibi ben otururken geldi yanıma yattı zaman geçti bugun bir yaşına bastı şimdi onsuz bir hayat düşünemiyorum birlikte çok şey atlattık tuvaletinin başında nöbet tuttugum geceler mama yesin diye peşinden koşmam sabahları beni uyandırmak için üzerimde tepinmesi o üzülür etkilenir diye telefonda bile bagırmaktan vazgeçmem çok farklı bir duygu uyumayı en sevdigi yer kenarı kırılmış bir salata kasesi asla atamıyorum onu çok seviyorum

ibisaski

@Duman14 ay Sanki benim kedim den bahsediliyormus gibi tüm özellikleri ayni

yanik_kedi

Asla yalnız kalmayı sevmeyen hep yanında insan arayan kendini sevdirmeye bayılan oksandikça daha da sırnaşan başka kedilerden bizi çok kıskanan misafir görünce kaçacak delik arayan uyurken mutlaka kucağımda uyuyan dünyalar güzeli bir kız o benim aşkım evimizin tek prensesi evimize neşe katan tatlılık abidesi bir kızçe