Alman Kurdu, 3 Aydır Geçmeyen Kulak İltihabı

semjase

6 yaşındaki Köpeğimizin, kulağından sürekli iltihap akıyor. yaklaşık iki aydır antibiyotik (2 farklı tür) kullandık. permo-vet ear washer adlı bi solüsyonla günde iki kez temizledik. sonrasındada canaural diye bir damla damlattık. fakat hala kulağını salladığında şıkır şıkır sesler var. bu sesler bazen bir kaç gün geçiyor ama sonra yine başlıyor.
geldiğimiz noktada uzun süredir bundan kurtulamadık. veterinerimiz ikinci tür antibiyotiği kullandırıyor bize şuan. solüsyon ve damlayla devam ediyoruz. fakat geçmezse operasyon yapılabilir ve sağır olabilir vs. dedi. endişeliyiz.
uygulanan tedavi doğru mu? yapmamız gereken başka ne olabilir? ne tavsiye edersiniz.

2 CEVAP

kediyildiz

Soğan pişirip kulahına bagla iltap olan bölgeye ufak Bi parça o iltabi içine çeker

Gofretsla

Böyle şeyler yapmayın veterinerden alın böyle cevapları soğan nedir ya?