Acill. Cok Acil

aycacetin2472

Bugun kedimi.kisirlastirdik veteriner atlayip.ziplamasin fln dedi. Ama kizim tek yatmiyo. Yuruyemedigi icin tum esyalarini odama aldim. Yatak kum mama vb. Ama.yanimda yatarken asagi inmek icin buyuk ihtimalle atlicak. Disi oldugu icin karninda dikisler.var. ne yapmaliyim. Bsy olucak diye cok korkuyorum yrdm edin lutfen

13 CEVAP

UAltuner

Yerde yat bir süreliğine..?

aycacetin2472

Korkuyorum pardn

UAltuner

Yastık veya yorgan ile yatağın yanına yüksekliği azaltacak şeyler koyabilirsin veya bir gece uykusuz kalacaksın...

Queeninannesi

Hiç korkma ben kızımı eve getirdiğim an deliler gibi zıpladı buzdolabının tepesine kadar çıkıyodu o halde bile çıktı içim gidiyodu ama engel olamıyordum sanki ameliyat olan kendisi değilmiş gibi :) çok şükür hiç bişey olmadı yine de engel olabiliyosan ol ama korkmana gerek yok inşallah bişey olmaz

Queeninannesi

Ayrıca yüksekliği azaltmak için yastık yorgan gibi yumuşak şeyler de koyma çünki yumuşak olduğu için zıpladığında dengesi bozulur. Birde veterinerizni boyunluk takmadıysa petshoptan alıp takmanı öneririm yarasını ısırıp yalamak isteyecektir

aycacetin2472

Cok saolun icim rahatladi. Suan ayak ucumda afadersiniz çorabimi.cikarmak icin kanter icinde.kaldim. rahati bozulacak cani aciyacak diye ins biran once iyilesir.kiyamiyorum ona gozleri deyisti

UAltuner

Yere atladığında sert bir tepki almaması için söyledim :))

Queeninannesi

Gözleri felan halsiz görünür çok normal benim kızım gözlerini tam açmıyodu bile kısık bakıyodu o halde görünce bi pişman oldum ama en iyisi bu onlar için. Yemek felan yemediği zamanda endişelenme ısrarcı da olma kusabilir bi kaç gün sadece su içebilir bunlar normal

aycacetin2472

Evet zaten yemiyor goz bebeyinin biri buyuk biri kucuk. Bizimki yemek istiyor fakat hali yok agzindan dusuyor sonrada pes ediyor.bir iki.defa verdim..ciyneyemedi agzindan dustu. Kizimin:\

aycacetin2472

Denedim yatagima.cikiyor..suan ayak ucumda.ama asagi inerken bsy olucak diye kormuyorum.:(

aycacetin2472

Tesekkurler

aycacetin2472

Yarin hemen bakacagim

aycacetin2472

Cevaplariniz.icin tesekkurler icim rahatladi. Bol patili.geceler