Sanabelle Yavru Kedi Maması

Sule34

Sanabelle kedi maması nasıldır? Kedim mamadan kaynaklı sanırım yine ishal oldu bir önceki ishalimiz geçmişti. Yine veteriner mamasına döndük. (veterinerimiz royal canin öneriyor fakat okuduğum yorumlardan dolayı içime pek sinmiyor) İshali geçince denemek amaçlı az bir miktar bu mamadan almayı düşünüyorum. Hatta elinde bu mamadan bulunan arkadaşlar bana içerik kısmının fotosunu gönderirse çok sevinirim. Türkçeye tam çevrilmiyor diye düşünüyorum.

1 CEVAP

Gofretsla

Taze kanatlı eti, mısır, arpa, hayvansal yağ, karaciğer (kurutulmuş), kıkırdaklar (kurutulmuş), balık unu, hidrolize et, taze et, toz yumurta (kurutulmuş), pancar küspesi (şeker kaldırıldı), keten tohumu, maya (kurutulmuş), balık yağı, potasyum klorür, kızılcık (kurutulmuş), yaban mersini (kurutulmuş), midye tozu (NZ) yeşil dudaklı midye özü max. % 0.25 (besinsel kıkırdak oluşumu ve fonksiyonu destekler), hindiba, kadife çiçeği çiçek (kurutulmuş) yucca özü (kurutulmuş).
Bence uzun süreli kullanılabilir