Kısırlastırma Sonrası

Cansupakize

Arkadaslar kedim kızgınlıkta çıktıktan sonra hemen işlem oluyor mu yoksa beklemem gerekiyor mu veterinere yazdım ama henüz dönüş olmadı sormak istedim
Bu ikinci kızlığı ilkini çok çabuk atlattı ama bu daha ağır geçiyor

3 CEVAP

Senax

Bagisiklik sistemi kizginlik doneminde zayifladigi icin normalde bir hafta kadar bekletiyorlar. Benim veterinerim onu onerdi

ferhat05

Dişi kediler kızgınlık bittikten 1 hafta 10 gün sonra kısırlaştırma operasyonuna alınabilirler. 1 hafta da olabilir tam emin değilim. Bizim veteriner hekimimiz dişi kedilerden bahsederken 1 hafta 10 gün sonra diye bahsetmişti.

Bizim vet en az 10 gün demişti