Asiri Korkuyorum

Ezokoc

Cevrede gorup duydukca dahada korkuyorum zaten pinpirikli bir insanım fip virüsü ile alakalı korkum kedimin karnına bakıp bakıp duruyorum şiş oluyo bazen kilodanmi degilmi bilmiyorum yemek yemesi oynamasi tuvaleti gayet normal masallah 5 aylik 3 kg erkek bu korkumu nasil yenicem

5 CEVAP

chromatica

bu sorun bende de var maalesef... en ufak bir şey olsa acaba kötü bir şey mi diyip duruyorum kendime.

Mncr

Bende aynı şekilde durup durup karnını inceliyorum en kötü senaryoyu düşünüp kendimi üzüyorum Allah bütün yavrucukları o hastalıktan korusun amin

Ezokoc

Amin butun canlar icin sizce görsellerdeki karnı normali yoksa benmi kafamda kuruyorum

Berrefilizzz

Normal bence

Maumau

Aynı şeyi bende kafamda kuruyorum. Bu lanet hastalık nasıl bulaşıyor onu da anlamıyorum. En ufak hastalandığında veya değişik bi hareket yaptığında veterinerle görüşüyorum. Bunu nasıl yenebilirim onu da bilmiyorum