Kedim “Om” Sesine Tepki Veriyor

ecmerdmr

Arkadaşlar selam,
Kedim benim küçüklüğünden beri ona söylediğim (şaka gibi ama gerçek ona ninni besteledim ismi falan geçiyor) ninniye karşılık veriyor, patilerini oynatıyor, uyuyor, rahatlıyor. Hatta bugün om sesine karşılık verdi. İnanamadım, yanıma iyice yaklaştı yataktayken ve ağzıma patini koydu. Hoşuna gitti aşırı. Neden bilemedim ama çok sevdim.

8 CEVAP

ecmerdmr

Kediler şarkı söylenmesini sevmezi nerden duydunuz? Ahahahha herhangi bir makale rapor vs varsa eğer atarsanız güzel olur;)

Cansupakize

Çok güzel zorda olsa birşeyleri anlamış 🌺🌺

irrmakkkkk

kediler normalde yanında şarkı söylenmesini sevmez ve tepki olarak patileriyle ağzını kapatmaya çalışır söyleme diye ama bilemiyorum sizinki o anlamda mı patisiyle tepki göstermiş

irrmakkkkk

makale atmama gerek yok kedi bu senin ninnini dinleyip dans edicek hali yok nasıl abartıyosunuz ya :D instagramda bir sürü video var sahibi şarkı söyleyince sahibine pata küte dalan kedilerle ilgili ğqzkpsöwnzosiq

AydannD

Benim kedim de opera gibi bağırınca yanıma gelip yatıyor ve uyuyor hahshahah

Bisuskonuscam

Om sesi ne demek anlayamadım ama tepki verebilir bunda ne var ki :) soruyu mu anlamadım acaba 🤔

yagmurryamaan

Kedime ben de şarki soyluyorum uyuyor gwvdhbfjfjdndjdkd

ecmerdmr

Dalga geçmenizi çok sevdim arkadaşlar:) Om sesi meditasyon yaparken genel de kullanılır, internetten araştırabilirsiniz...ben garipsediğim için sormak istemiştim, belki başka kedilerde Luna gibi tepki veriyor olabilirdi. sağolun gerçekten yaşıtlarım:)