Kedi Kan Paraziti Tedavisi

nyancat

Kedisi kan paraziti olan var mı? Varsa tedavi süreci hakkında bilgisi olan bu parazit ile ilgili bilgisi olan varsa aydınlatabilir misiniz? İnternette çok fazla bilgi bulamadım

4 CEVAP

kendim yaşamadım ama ilaç kullanıldığını ve kesinlikle kafana göre bırakılmaması gerketiğini biliyorum bir arkadaşımın kedisi kör olmuştu ilacı kafasına göre bıraktığı için

nyancat

Henüz kesinleşmedi zaten veteriner kontrolünde şuan

Handerane

Merhaba kedime kan paraziti teşhisi kondu. Çok endişeliyim. Veterinere gidiyoruz 2 saat sonra. Acaba bu hastalığı geçirenler nasıl yol izledi? Tecrübelere ihtiyacım var. İnternette neredeyse hiçbir bilgi yok.

Handerane

Hiç kimsenin bilgisi yok mu acaba?
(21 günlük antibiyotik, demir vb takviyeler, mide koruyucu tedavisine başlandı)