Arkadaşlar Acil Bakarmısınız

Acilen bir günlğgüne şehir dışına çıkmam gerekiyo yarın dönücem ama kedim evde yanlız kalabılırmı gitmeden neler bırakmam lazım ne gıbı ıhtıyacları olur

9 CEVAP

yanik_kedi

Manasını suyunu yanına bırakın güvendiğiniz komşunuz falan varsa anahtarı bırakabilirsiniz böylelikle ara ara kontrol eder zaten bir günden bişiy olmaz iyi yolculuklar;)

ruhsal

mama su kabını girebildiği her odaya koyun. suyu dökme ihtimaline karşı 3 5 yerde bulunmalı bir şey olmaz

pamuk18pamuk

Yanınızda götürüp kedinizi de strese sokmanıza gerek yok 1 günden birşey olmaz hatta evde birisi olmasına gerek yok bence bende kedimi 1 günlüğüne evde yalnız bırakmıştım tuvaletini temizleyip gidin bir de fazladan mama ve su falan bırakın biz de fazladan mama bırakmıştık her ihtimale karşı ama hiçbir sorun olmadı hatta mamanın hepsini bitirmemişti bile yani bence 1 gece için birisinin evde durmasına gerek yok zaten 3 güne kadar tek başlarına kalabiliyorlar diye biliyorum ama yinede siz bilirsiniz tabi

Duman14

Bende 1 geceliğine şehir dışına çıkmıştım gece kuzenim bakmıştı bir tanıdığınız varsa gece sizin evde kalması iyi olur onun dışında tuvaletini temiz bırakıp çıkın bir kaç öğün evde olmayacağınız için bütün öğünlerini kabına koyun ve çıkmadan yaş mamasından biraz vermenizi tavsiye ederim kediler yaş mamayı zaten seviyorlar oyuncaklarını ortaya koyun oynasın bir kaç top alüminyum folyoyu önüne atın gider gelir oynar

aycacetin2472

Ustte zaten arkadaslar cvp.vermis iyi yolculuklar:

Cevaplar için teşekkür ederim ama yinede içim rahat etmiyor Kedimi yanımda götürsem nasıl olur

Nayeli

Yolculuk kediniz için daha çok stres demek. Siz kedinizi emanet edeceğiniz birini bulun.1 günden hiç bişey olmaz . Zaten bi kere evinize gidip mama su taZeleyecek. 3 aydan büyük dimi kediniz

Evet 6 aylık

yanik_kedi

Bence yanınıza almayın bide yolculuk stresi üstüne yer değişikliği stresi hayvancağız perişan olmasın zaten bir gün olacağı için sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum....mama ve suyunu koyun bi komşunuza da anahtar bırakın ata ara kontrol edip sizi bilgilendirir iyi akşamlar