Kısırlaştırılmış Kedi Maması

nildogcat

Kedimi cuma günü kısırlaştırdık.Kısırlaştırılmış kedi mamasına geçmemiz gerekiyormuş.Şuanda Royal Canin kullanıyoruz.İçeriği iyi olan kısırlaştırılmış kedi maması tavsiyesi olan varsa yazabilir mi?

2 CEVAP

dollfacepersian

Veterinere sorduğumda kısır kedi mamalarının magnezyum vb. değerleri dışında normal kedi mamalarından farklı olmadığını söylemişti. Yani değerleri uygun olan normal kedi mamalarını da kullanabilirsiniz. Kediniz kilolu değilse ve kilo almaya meyilli değilse sorun olmayacaktır. Ben kedimi 7 ay önce kısırlaştırdım ve sadece 2 ay kısır kedi maması kullandım. Kilo problemi vb. yok, Hiç sorun yaşamadık.
Marka olarak Brit care öneririm. Tüm mamaları çok güzel ve değerleri iyidir.
Ben şuan Brit Care Sunny kullanıyorum ve çok memnunum

Gofretsla

N&D