Tarak

HHaticeeee

Bu tarak nasıl sizce kullananlsrdan öneri istiyorum

7 CEVAP

Anonymus944867

aynısını kullanıyorum çok iyi öneririm ben indirim koduyla 25 tl civarına almıştım :)

yuceuzay

size şöyle söyleyeyim bu tarak günlük kullanım için uygun değil neden diye sorarsanız bu tarak ara makas görevini görüyor dökülen veya dökülmek üzere olan cansız tüyleri arasındaki jilet görevini gören yerleriyle kesiyor ve çıkarıyor biliyorsunuz ki hergün kuaföre gidip ara makas atın saçıma diyemiyoruz o yüzden günlük kullanım için bir şey arıyorsanız kesinlikle bunu önermem bunu haftada 1 kullanabilirsiniz

yuceuzay

günlük kullanım için geniş ağızlı olan tarakları öneririm.

yuceuzay

aynı tarak bizde de var fakat günlük kullanım için veterinerimizin de tavsiyesi üzerine farklı bir şey kullanıyoruz bu dediğim gibi ara makas görevini görüyor hergün kullanamazsınız birde kediniz kıtık oluşumuna meyilli bir kediyse bu yine işe yaramaz daha ağzı açık bir furnitor kullanmanız gerekir

Anonymus944867

M boy alın

HHaticeeee

Sizce M mi S mi

HHaticeeee

Zaten günlük kullanım içinde bir tarağım var ama son 4 gündür tüyleri daha fazla dökülmeye başladı bende denemek istedim