Lütfen Yardım Edin . Mantarmı Strestenmi ?

berkeozdede

Arkadaşlar kedim kulak arkası tüyü döküldü azıcık .ve kaşınıyor . biraz kızarıklık var . Mantar gibi ama mantar olsa yayılmazmıydı sadece bir bölgesinde var . Veterınere geldıkten sonra oldu bu stresten midir ???? stres nedenını dusunuyorum kanama falan yok

5 CEVAP

berkeozdede

köpek bakımı sağlağı yanlışıkla seçtim

berkeozdede

Kedi bakımı sağlığı *

Salihaylmz

Bazen mantarlar yayılmıyor. Kizariklik kaşıma bunlar mantar başlangıcı tuy dökümü bunlar mantar özellikleri de taşıyor veterinere gitmeden önce yok muydu? Yani bir anda mi başladı

Cansunurk

Stresten dolayı mantarda çıkabiliyor. Kızarıklık ve tüy dökülmesi mantar olabilir.Bizde de vardı kedimizde mantar. Eğer mantarsa doktorunuz size 1 tablet verecektir buyuk ihtimalle. Onu ılık suda eritip kediyi yıkayacaksınız ve kedinizi durulamayacaksınız. Biz öyle yapmıstık. Geçmiş olsun

berkeozdede

gidiceğim veterinere Bakalım Hayırlısı olsun