Alışma Süresi

Aminhatice

Merhaba ben 15.05.2020 de bir yavru kedi sahiplendim önceleri çok korkuyordum ondan onunla korkumu yendim çok alıştım ona benimsedim aldığımda 3 aylıktı ancak eşim rahatsızdı kediden sürekli geri götürmemi istiyordu aslında ortak karardı kedi sahiplenme ama o istemedi huzursuzluk yaptı ve ben bugün kedime veda ettim barınağa verdim tekrar çok üzgünüm içim buruk merak ettiğim konu kedim şu an üzülüyormudur benim gibi içerlemişmidir cevaplarsanız çok memnun olurum

15 CEVAP

SerraYanmaz

Tabi ki üzülüyor sizden daha çok üzüldüğüne emin olabilirsiniz siz sadece ondan ayrıldınız ama o ailesinden ayrıldı .Barınakta diğer kedilerden kaptığı hastalıklarla kaç yıl yaşar Allah bilir .Eşinize rest çekmesini bilmeliydiniz çocuk oyuncağı değil bu ,en azından sahiplendirme ilanı acsaydiniz ve onu düzgün bı aileye verseydiniz bu kadar bilinçsiz olmayın.

Puannti

Benim sevdiğime değer vermeyen adam kendini kapıda bulur, siz nasıl bu kadar aciz ilişkiler yaşıyorsunuz aklım almıyor. Hasta hasta sinirim bozuldu, bir de yazmışsınız buraya üzülüyor mudur diye la havle....

gozdeyilmaz

Yani şimdi ne denir buna siz teselli bekliyorsunuz ama kimse vicdanınızı rahatlatmanıza yardımcı olmaz çünkü BARINAĞA VERMEK DEMEK KEDİ ÖLSÜN DEMEK. Eden bulur söyleyeceklerim bu kadar siz bir canı göz göre göre ölüme bırakmışsınız.

Aminto

Gece gece ya sinirlerim tepeme çıktı barınağa vermek nedir ya yazıktır günahtır nasıl vicdanın el verdi aylarladır bakmışsın nasıl verebildin, eşine zaten söyleyecek laf bulamıyorum.

Findikthecat

Iste bu yuzden sahiplenmeden 1000 kere dusunmek lazim :/

Sahraak

Bunca ay sizinle berabermiş ve emin olun ki çok alışmıştır size keşke onu sevecek bir aileye sahiplendirseydiniz barınak o kadar kötü bir fikir ki zaten mutsuz olacaktır.keşke eşinizi ikna etmenin yöntemini bulsaydınız ben olsam ne pahasına olursa olsun veremezdim ve onu yarın oradan alır yinede eşiniz istemiyorsa sahiplendirirdim.

dogakaradag

Lütfen onu geri alın ve sahiplendirme ilanı açın. yaptığınız şey onu öldürmekten farksız.

Verdatrtp

keşke barınağa değilde bir ilan açıp sahiplendirseydiniz

Alperen07

Aynı durumu yaşadım eşim tüy kıl dedi ya kedi gitsin ya ben dedi ben de kedi gitmeyecek dedim o zaman ben giderim dedi ben de git sen bilirsin dedim baktı ben ciddiyim sonradan alışmaya başladı şimdi çok şükür araları iyi biraz dik durmak arkasında olmak lazım kediyi aldık çok güzel bu saatten sonra ben nereye kedim oraya ölene kadar bu bilinçle almak ve istikrarlı olmak lazım benim eşim alıştıysa herkes alışır o kadar net söylüyorum . Kediniz adına çok üzüldüm kıyamam .....

chromatica

keşke barınağa vermeseydiniz orada ne şartlar altında tutuluyor... instagram sayfalarına filan ilan verseydiniz çünkü çok güzel bebek sahiplenmek isteyen çıkardı illa ki

Salihaylmz

Sizi anne babanız hic bilmediğiniz yetimhaneden daha kötü bir yere hapishaneye biraksa ne düşünürsünüz ne yaparsınız bir düşünün. Vicdan yapın demedim ama bir düşünün. Bir de dilsiz olduğunuzu insanlar gibi yetimhaneden 18 yaşında çıkamayacağınızı kendinizi kurtaramayacaginizi hatta hastalık kapsanız da belki de iyilestirilmeyeceginizi. Acaba üzülür müydünüz bilmem merak konusu ve birazcık empati.

dogakaradag

eşinize barınağın kediyi öldürmekten farklı olmadığını anlatın. kedi üzülür mü diyorsunuz, tabii ki çok üzülür! ailesi onu terk etti. barınakta hastalık kapıp ölecektir. onu lütfen ordan kurtarın, yapamadım diyip geri alın bir şekilde. eşiniz ikna olmuyorsa sahiplendirin..

sugartgecat

üzülüyodur tabi bu nasıl soru sokaga atmaktan daha beter barınaga bırakmak ben olsam geri alıp sahiplendirirdim okuyunca bile mahvoldum yani siz yaparken nasıl yapabildiniz aklım almıyo oyuncak degil ki bu sonucta bi can geride nasıl bırakabildiniz bi kere barinakta sevdigim kedi beni takip etmisti ama eve alamamıstım hala o kediyi düsünüp üzülüyorum ya

Burcununyeri

Niye ilana koyup sahiplendirmek yerine kolaycılığı seçip barınağa bıraktınız? Evinizde sizin bir hükmünüzün olmaması da hemcinsim olarak ayrıca utandırdı beni.

BanuYuzgec

Vicdanınız rahat edebilir kediniz barınakta acı çekerek ölecek siz de insansınız işte