Sahiplendirme

vhope

Merhaba, kedimin vefatından sonra anladım ki ben hayatıma kedilerle devam etmek istiyorum. Buradaki sahiplendirme ilanlarına baktım fakat hepsi barınaktan veya çok kedili evlerden. Sakın yanlış anlamayın sahiplenmek istediğim kedinin nereden geldiği hiç önemli değil yeterki sağlıklı olduğunu bileyim. Kedimi barınaktan sahiplenmiştim ve hasta olduğu ortaya çıkmıştı. Bir daha bunu yaşayamam daha doğrusu dayanamam başka bir minnoşu kaybetmeye. Mümkünse hastalığı olmadığı kesin olan yavru bir kedi sahiplenmek istiyorum. İlanları araştırdım sizde bana yardım edebilir misiniz ? Cinsi rengi hiç önemli değil sadece yavru ve sapasağlam olsun benimle bir ömür beraber olsun.

4 CEVAP

dollfacepersian

Vhope
O kadar iyisiniz ki. Sizin için çok zor olmasına rağmen bir canı kurtarıp bakımını üstlendiniz. O yavrucağın kaybetmenin acısı daha çok taze iken bir canı daha kurtarmak bakımını üstlenmek istiyorsunuz. Kedimin yavrusu olsa direk size verirdim..
Yeni bebeğiniz için buradaki evde büyümüş veya veterinerin sahiplendirdiği bir yavruyu sahiplenseniz sorun çıkmama olasılığı daha az olur diye düşünüyorum
Peteq adlı kullanıcının yavrularını görünce çok şaşırdım. Çünkü 2 yavru var. Erkek olanın adı vefat eden yavrunuz ile aynı,Behlül. Dişi olan ise aynı sizin vefat eden yavrunuz gibi simsiyah bir yavru. Tesadüf bilmiyorum ama sanki onlardan birini sahiplenmeniz için bir işaret gibi. Tabi ki tercih yinede sizin. Umarım ikinci yavrunuzla uzun,sağlıklı ve mutlu bir ömür sürersiniz

Ben bi veterinerden almıştım 3 ay önce kadar kedim gayet saglıklıydı hemde veteriner oldugu ıcın sız almadan muaynesını yapıp oyle verır ama hala kedı sahıplendırıyolarmı bılmıyorum ıstersenız numarasını atarım

milodelisi

@tiliavet instagramda yavru kedi sahiplendiriyorlar, bir göz atın.

Peteq

3 ay önce kedim doğum yaptı dünya tatlısı 2 kedi doğurdu . Doğumlarından beri hiçbir sıkıntıları yok ve evden çıkmadılar .. benim profilime göz atabilirsiniz..