Dişi Kedi Kısırlaştırma Sonrası Çukurlaşma Normal Mi?

7 aylık(2.850kg) dişi kedimi dün kısırlaştırdık. İçeriden organ alındığını bu yüzden yanlardan içeri biraz çöküklük olmasının normal olduğunu biliyorum ama bu hep böyle mi kalacak yoksa yavaş yavaş diğer organlar o boşlukları dolduracak şekilde mi konumlanacak?

5 CEVAP

Minikmuezza

:))bende veterinerime krdimin beli neden daraldi diye sormustum.oda dediki tuylerini trasladigimiz icin oyle duruyor uzayinca normale donecek demisti.yani goz yanilsamasiymis

Çok göz yanılması gibi değil yürürken resmen içeri çöküyor yanları. @minikmuezza

Minikmuezza

Bende dikisten dolayi gerdirdigini sanmistim veterinerin ama oyle demisti tuylerinden dolayi oldugunu.10 gun sonra duzelmisti ama o goruntu merak etmeyin

Minikmuezza

Sizin kedinizle goruntusu ayniydi

@minikmuezza anladım çok teşekkür ederim