Kedim Dün Kısırlaştırma Ameliyatı Oldu

Ameliyatta sonra takması gereken boyunluğu asla takmıyor taksak bile çıkarıcam diye kendini harap ediyor. Kendini yalarken dikiş iplerini çekicek diye korkuypruz. O bölgeyi yalaması için bir öneriniz var mı ?

4 CEVAP

Ameliyat sonrası giysileri var onları deneyebilirsiniz. Yakalıktan çok daha rahatlar bence hem kolları ve bacaklarını yalayabileceği için daha rahat olabilir.

Salihaylmz

Arkadasim coraptan kıyafet yapmisti kedisi ameliyat yerini yalamasin diye 😂

ferhat05

Elizabeth yakalığını mecbur takacaksınız vet hekiminiz çıkartabilirsiniz diyene kadar.

estetik dikişse veya kediniz erkekse çok sorun olacağını düşünmüyorum