Köpek Kulübeye Girmiyor

cemberke

Merhaba 2.5 aylık köpeğimin yatağı vardı ona çişini yaptığı için kaldırdım (yıkamak için) komşunun eski küçük kulübesini koydum fakat içine girmiyor bile kokluyor gidiyor yine yere yatıyor hayatta içine girmiyor ne yapmam lazım?

7 CEVAP

Esraokur35

Başka köpeğin kokusu olduğu için girmiyor olabilir kulubeyi silip temizlemediyseniz temizleyip Bi daha deneyebilirsiniz ben de Bi arkadaşımdan kedim için tırmalama tahtası almıştım kokladı kokladı gitti sonra yıkadım baya şimdi kullanıyor

Mehmetkr

Evde bakiyorsan girmesine gerek yok zaten.
Girmesi için yemeğini kulübenin içine koy orda yesin birkaç kez sonra alışır. Alıştıktan sonra da gerek duyarsa girer kulübeye

Whitedog

merhaba, temizlediğiniz yatağı o kulübeye koydunuz mu? alıştığı bir yatağa yatmak rahat ettirecektir. belki bir battaniye, yastık tarzında bir şeyler daha koymak bu süreci daha da kolaylaştırır

cemberke

Kulübeyi iyice yıkadım o yönden sorun yok.

cemberke

Kuru betonda yatmasin hayvancagiz gece en azından içinde yatsın istiyorum

Emre_4515

Benim köpeğim bahçede Kalıyor o da girmiyodu köpek koloji box eğitimini kulübede uyguladım box yerine kulübe kelimesini kullandım şuan ben komut vermediğim sürece kafasına eserse veya hava kötüyse giriyor