Moda Veteriner Klinigi

Patilicik

Selamlar, kedim icin veteriner ariyorum Moda Veteriner Kinigi nasil dostlarini goturen varmi?

13 CEVAP

Badems

Oranın sahibinin çok kez sahildeki kopekleri tekmeledigini duymuştum hakkında şikayette vardı. Bir de fazla ucuk fiyatları. 3 sene önce bana kisirlastirmak icin 780 lira ücret çıkartmıştı.

Badems

Bahsettiğim Friends olan, diğerini bilmiyorum :) Moda diyince aklıma direkt o geldi. Kan tahlili 50-100Lira arasında değişiyor yanlız pahalı bir şey değil.

Badems

Deneyin bir, direkt ameliyat gibi işlere girmeyin ama size karşı olan tutumundan konuşmasından anlarsınız zaten. Merak ettiklerinizi sorun doğru düzgün cevaplayıp bilgilendiriyorsa eğer sıkıntı olmaz

Badems

Vetelite Veteriner Kliniği var Suadiye'de yine çok uzak değil o yüzden o civarda bildiklerimi önerebilirim size. Çağlar Hanım dünya tatlısı ve işinde çok iyi. İnternet sitesi burada

Patilicik

Badems, bahsettigin hangisi Moda'da friends veteriner klinigi var bir de Moda veteriner klinigi Moda Deniz Klubunun yanindaki benim sordugun

https://tr.foursquare.com/v/moda-veteriner-klinigi/4e6e1dfd8998a706cdc9e997

tika_waylan

780tlnin icine kan tahlilleri mi dahil kan tahlileri pahali oluyor.780tl cok pahali

Patilicik

Tesekkurler Badems.
Moda veteriner klinigi ile ilgili bilgi bulamadim.

Patilicik

Bir cok kez veteriner degistirdim artik tek bir veterinerim olsun istiyorum. Her veteriner farkli bir sey soyluyor. Uskudar Hayvan Hastanesi varmis ora nasil bilen var mi?

Badems

Hiçbir fikrim yok benim. Kadıköy civarında mi arıyorsunuz veterineri sadece ?

Patilicik

Badems Kadikoy sart degil. Dostumu guvenerek goturebilecegim bir hekim olmasi kafi. Cok uzucu seyler duydum, birkac sorun yasadim:( Guvenmek istiyorum artik.

Patilicik

Vetelite sitesini inceledim donanimli bir klinik gibi gorunuyor ama fiyatlar nasil acaba? Asilara ne kadar oduyrosunuz ve muayene ucreti aliyor mu? Kisirlastirma orada yaptirdiniz mi?

Patilicik

Badems cok ilgileniyorsunuz tesekkur ederim.

Badems

Rica ederim, ben oraya gitmiyorum ne yazık ki uza kalıyor bana. Sitesinde numarası vardır arayıp sorabilirsiniz ya da direkt gidip görün emin olursunuz o sırada da konuşursunuz.